JUST přichází z přírody

Vaše možnosti

Jaké jsou možnosti pořídit si naše produkty a vyzkoušet jejich sílu a účinnost?

  • Jako zákazník = vyberete, objednáte si u mě, v krátké době (někdy i na počkání :) doručím až k Vám domů – s kompletními informacemi o používání, dávkování… Při nákupu nad 1 000 Kč dávám dárky, vždy přidávám nějaké vzorečky, produkty na vyzkoušení, pravidelné informace o akcích a novinkách.  S první objednávkou obdržíte Věrnostní kartičku, kam si zapisujete další nákupy, střádáte "body" (1 Kč = 1 bod) - po čase dostanete produkt dle vlastního výběru v hodnotě 10% z nasbíraných bodů jako poděkování.

 

  • Být hostitelkou = pozvat 5 – 10 kamarádek, známých, kolegyň (domluvit setkání). Můžeme se sejít u vás v obýváku, pergole, někde v restauraci... Přijedu, přivezu produkty na zkoušení a ochutnávání, strávíme společně hodinku povídáním o bylinkách – a Vy za zorganizování dostanete jeden z produktů JUST nebo Nahrin – velmi příjemná varianta pro rodinný rozpočet :)                                              V Hlinsku máme JUST centrum "Melissa" (Wilsonova 1020) - latinsky meduňka :) V něm jsou kdykoliv k vidění a ochutnání téměr všechny JUST a Nahrin produkty. Pokud nechcete nikoho zvát domů, nabízím pro setkání s Vašimi hosty i tento prostor.

 

  • Stát se poradcem – podle mě nejlepší možnost! Znamená to určitě ušetřit peníze, ale hlavně šanci vzít zdraví svých rodin do vlastních rukou, pečovat o sebe jinak než jak nás nutí okolí, reklamy a současný životní styl.

 

Firma JUST dbá na odbornost svých poradců pravidelnými školeními (dobrovolně a zdarma), setkáváme se také na měsíčních schůzkách v Hlinsku, Chrudimi a okolí, kde si povídáme o produktech, předáváme zkušenosti a tipy – co komu pomohlo, co se osvědčilo na nějaký problém…

Rádi Vás přivítáme mezi sebou!

Je to možnost udělat veliký krok směrem ke zdraví, poznat spoustu zajímavých lidí, vydělat peníze (nejen maminky na mateřské nebo jako bonus k důchodu :), můžete cestovat, bavit se, učit se…

Zkrátka zdravá seberealizace bez hranic :)